Aicinām iepazīties ar vēstuli no Eiropas komisijas, Eiropas Zāļu aģentūras un Zāļu aģentūru vadītāju organizācijas par drošuma pazīmju ieviešanu.

19.10.2018

LZVO pārpublicē vēstuli no Eiropas komisijas, Eiropas Zāļu aģentūras un Zāļu aģentūru vadītāju organizācijas, adresētu Reģistrācijas apliecības īpašniekiem, ražotājiem, paralēlajiem importētājiem, paralēlajiem izplatītājiem, vairumtirgotājiem, personām, kam atļauts vai kas tiesīgas iedzīvotājiem piegādāt zēles (slimnīcām, aptiekām u.c.), par drošuma pazīmju ieviešanu uz cilvēkiem paredzētu zāļu iesaiņojumiem, saskaņā ar Viltoto Zāļu Direktīvu 2011/62/ES.

Organizācijas satrauc Veselības ministrijas zāļu verifikācijas politikas ietekme uz pacientu veselību un drošību

23.08.2018

Šī gada 20.augustā Eiropas Savienības mājā notika Ekspertu seminārs par viltoto zāļu regulas ieviešanu un Veselības ministrijas pieeju regulas ieviešanā ar pārāk lielu izņēmumu skaitu.

Intervija Rīta Panorāmā ar Latvijas Zāļu verifikācijas organizācijas valdes locekli Santu Bičkoviču-Vavžiku

20.08.2018

Š.g. 20.augustā Rīta Panorāmā/ LTV 1 LZVO valdes locekle Santa Bičkoviča-Vavžika sniedza interviju par jaunu sistēmu zāļu drošuma pārbaudei.

Intervija ar Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas izpilddirektoru Valteru Bolēvicu.

20.08.2018

Š.g. 17.augustā ziņu portālā Delfi tika publicēta intervija ar Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) izpilddirektoru Valteru Bolēvicu par zāļu drošības sistēmas izveidi un par viltoto zāļu draudiem.

Intervija ar Latvijas Zāļu verifikācijas organizācijas valdes locekli Santu Bičkoviču-Vavžiku

17.08.2018

Š.g. 24.jūlijā laikrakstā DIENA tika publicēta intervija ar LZVO valdes locekli Santu Bičkoviču-Vavžiku par zāļu drošuma sistēmas ieviešanu un ar to saistītām problēmām un šķēršļiem.

Intervija ar Latvijas Zāļu verifikācijas organizācijas izpilddirektori Inesi Erdmani

17.08.2018

Š.g. 16.augustā Nacionālās informācijas aģentūras LETA portālā tika publicēta intervija ar LZVO izpilddirektori Inesi Erdmani par zāļu verifikācijas kārtībā paredzētajiem izņēmumiem Latvijā, kas palielina risku gala patērētājiem.

LZVO uzņem Rīgā 16 NMVO vadītājus un Arvato Systems GmbH pārstāvjus

04.07.2018

Šā gada 27.un 28.jūnijā Latvijas Zāļu verifikācijas organizācija (LZVO) sadarbībā ar Arvato Systems GmbH rīkoja divu dienu darba grupu sanāksmes, lai izvērtētu pašreizējos rezultātus un plānotu tālāku zāļu verifikācijas sistēmas projekta virzību.